S-Link 4 Port Usb 2.0 Çoklayıcı

Özellikle dizüstü bilgisayar kullanıcıları, Usb bağlantı noktalarının yetersizliğinden daha çok şikayet ederler. Masaüstü bilgisayarlarda dört ile on arası Usb bağlantı noktası yer alırken dizüstü bilgisayarlarda bu rakam bir ile dört arasında.

Son yıllarda, kullandığımız çevre birimleri bilgisayarlarımızla Usb girişleri aracılığıyla haberleşmeyi tercih ediyor. Bu seçimin nedeni, USB girişlerinin standartlaşmış olması ve bu girişler aracılığıyla bazı donanımların sürücü yükleme zorunluluğu olmadan çalışabilmesi. Ayrıca, Usb cihazlar gerektiğinde Usb girişlerinden güç beslemesi de alabildiklerinden, düşük enerji tüketimine sahip donanımların büyük bölümü Usb girişleri kullanıyor.

S-Link 4 Port Usb 2.0 Çoklayıcı

S-Link 4 Port Usb 2.0 Çoklayıcı

S-Link’in bu ürünü daha çok dizüstü bilgisayar kullanıcıları düşünülerek üretilmiş. Ufak boyutları ile taşıması çok kolay. Bir çakmaktan biraz daha geniş olmasına rağmen cebinizde, sizi rahatsız etmeyecek bir boyuta sahip. Bağlantı kablosu, arkada yer alan dördüncü yuvada saklanıyor. Bu yuvanın hemen yanında, ihtiyaç halinde kullanılabilecek bir güç besleme girişi yer alıyor. Bu sayede ek güce ihtiyaç duyan donanımları da bu çoklayıcı aracılığıyla kullanmak mümkün oluyor.

S-Link 4 Port Usb 2.0 çoklayıcısı hepsiburada.com sitesinde 14,07 YTL’ye alabilirsiniz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir