Bitcoin ve Kripto Paralar Eğitimi 3 – İstanbul

Dijital Pazarlama Okulu organizasyonuyla düzenlenen Bitcoin ve Kripto Paralar Eğitimi’nin üçüncüsü İstanbul’da yapılacak.

27 Ekim 2017 tarihinde 18:30 – 21:30 saatleri arasında Kworks – Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezi’nde bir workshop yapacağız.

Ana Başlıklar:

Blockchain Teknolojisi ve Kripto Paralar
Kripto Para Borsaları
Kripto Para Madenciliği

Yeni başlayanlar için temel eğitim niteliğinde bir çalışma olacak. Amacımız Türkiye’de kripto para bilinirliğini artırmak.

Kayıt:

İlgi gösteren ve katılmak isteyenler Dijital Pazarlama Okulu sayfasını ziyaret edebilir.

Not: Eğitim, henüz kripto parayla tanışmamış kişileri hedeflediğinden kripto para ile ödeme seçeneği olmadığını hatırlatmak isterim 🙂

2 yorum

 1. Mesut   •  

  Merhaba onur bey internette koinim btcturk be paribu hakkında çok şikayet var dolandırıcı olduklarına dair yüzlerce insan paralarını ve coinlerini çekememekten şikayetçi ama iş para yatırmaya gelince flash gordon kesildiklerini söylüyorlar o yüzden bu sitelerle çalışmaya artık kuşkuyla bakıyorum bildiğiniz yada sizin çalışmış olduğumuz güvenilir bir site varsa söylerseniz mutlu olurum iyi günler iyi çalışmalar

  • onurgozupek   •     Yazar

   Merhaba, söz konusu sitelerin dolandırıcı olduğuna dair henüz belgelenmiş bir şey yok. Ancak, borsa dediğiniz şey hiç bir zaman %100 güvenlilir değil. Merkezi olduğu için her an ortadan kaybolma riskleri var. Bir de sermayelerine ve günlük işlem hacimlerine bakarsanız, korku içinde olmanız gayet normal.

   Bu nedenle ben de borsalara güvenmiyorum. İşlem yapmayacağım tutarları asla borsada bırakmıyorum. Daha çok Waves DeX kullanmaya çalışıyorum. Hatta bazen kredi kartı ile alım yapıp, hemen Bitcoin cüzdanıma çekiyorum. Siz de kredi kartı ile alım için Cex.io kullanabilirsiniz. Tabi ki hesap doğrulatmak gerekiyor.

   Kredi ya da banka kartıyla alım yapmak istemiyorsanız bana göre en güvenli yöntem borsalardan BTC alıp Waves DeX’e göndermek.

   Waves Platformu’nda Türk Lirası ile işlem yapmaya imkan verecek TL geçidi Digilira, yakın zamanda aktif olacak. Waves Platformu üzerinden Türk Lirası ile Waves, BTC, ETH, LTC, zCash ve diğer varlıkları alıp satabileceğiz. Biraz daha bekleyin derim…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir